7/24 Paket Servis

Aşina olduğunuz lezzetler bir tıkla kapınızda!
2009 yılından bu yanan hizmet veren Aşina Çorba, lezzetli yemekleri ve menüsü ile kısa sürede tercih edilen bir mekan olmuştur. Tecrübeli personeli ile sizlere en üst kalitede hizmet vermeyi hedefleyen Aşina Çorba, iş yemeklerin ve ailenizle beraber çıkacağınız yemeklerin vazgeçilmez adresi olacaktır. Alışılmış lezzetlerin dışında yöresel lezzetleri de bulabileceğiniz mekanımızda evinizin konforunu aratmayacak hizmet kalitesi ile karşılanacaksınız. 7 gün 24 saat açık olan mekanımız, evlere ve işyerlerine sipariş almaktadır.

Kalite & Müşteri Memnuniyeti

Aşina Çorba ailesi olarak müşterilerimizi de ailemizin bir parçası olarak görmek, kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır. Bu doğrultuda kullandığımız ürünlerden, sunuma kadar müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak öncelikli hedefimizdir. Türk Gıda Kodeksine ve ilgili standartları her zaman göz önünde bulundurup, müşterilerimizin yorum ve taleplerini değerlendirerek kalitemizi her geçen üst seviye taşıyoruz.

Aşina Restaurant personelleri görevlerine başlamadan önce gıda güvenliği ve hijyen konularında eğitimlerini tamamlamışlardır.


Toplu Yemek Hizmeti

Her gün yüz binlerce insan evlerinin dışında bulundukları ortamda yemek yiyor. Kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı, her gruptan insanın farklı beklentileri olmakla birlikte; özenle düzenlenmiş bir restoranda; damak tatlarına uygun, sağlıklı bir menü ve hak ettikleri iyi hizmet hepsinin ortak talebi. Hastane ve polikliniklerde farklı diyet programları alan hastaların ihtiyaçlarına göre özenle hazırlanan yemeklerin katlara servisinden, üretim tesisi ve fabrikalarda fizik gücüyle çalışan kadroların yüksek besin değeri ihtiva eden menülerine kadar farklı profillere özel değişik çözümler üretmek Aşina Çorba uzmanlık alanıdır. Özellikle farklı yaş gruplarında hizmet verilen çocukların ve gençlerin beslenme alışkanlarındaki hataların düzeltilmesi ve onların yeterli, dengeli beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirmelerine yönelik geliştirdiğimiz çalışmalarımız devam etmektedir.


2019

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişlerinizi telefon veya websitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki ''sipariş ver'' butonuna tıkladıktan sonra menümüzü görebilir ve sipariş formunu doldurarak siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
 
 

Meşhur Siron Kebabımızı
Denediniz Mi?Siron

Gümüşhanemize özel, rulo halinde sarılmış yufkaYoğurt - Yeşillik - Sos

Lezzet şölenin vazgeçilmez öğeleri.


%100 Dana Eti

Etin en güzel yeri, yoğurt yeşillik ve sos ile buluşuyor.Tereyağ

Lezzet şölenine son dokunuş!. Halis tereyağ

Gümüşhane'nin Asırlık Lezzetini Et ile Buluşturduk

SİRON KEBABIMIZI DENEDİNİZ Mİ?